انواع جراحی ها

رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)

رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی در لغت از دو کلمه رینو و پلاستی تشکیل شده است. رینو به معنای بینی و پلاستی به معنای اصلاح یا زیبا کردن است. اگر تیغه ی بینی انحراف داشته باشد یا صرفاً از شکل بینی تان راضی نیستید، می توانید با رینوپلاستی نسبت به تغییر شکل آن اقدام کنید.

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

كشيدن پوست صورت

یکی از فوائد جراحی های زیبایی ایجاد حس اعتماد به نفس و جوانی است، و شاید مهمترین اجزاء بدن در این رابطه صورت باشد . گذر زمان , استرس هاي زندگي ونيز نور خورشيد و …… . عواملي هستند كه باعث شل شدن عضلات صورت وافزايش چين وچروك صورت مي شوند .

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

تقویت لب

از جمله اعمال جراحی زیبایی بینی و صورت برجسته سازی لب می باشد. با این عمل حجم لبها افزایش یافته و ظاهر زیباتری پیدا میکند.

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

پروتز گونه

برجسته بودن استخوانهاي گونه در زيبايي صورت اهميت بسزايي دارد . در بعضي افراد استخوانهاي گونه به ميزان كافي رشد نكرده است ولذا گونه هاي پهن وبي حالتي دارند .

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

پروتز چانه

یکی از فوائد جراحی های زیبایی ایجاد حس اعتماد به نفس و جوانی است، و یکی از مهمترین اجزاء بدن در این رابطه چانه است. مشخص بودن چانه در مردان باعث ایجاد حس قدرت و مردانگی ودر زنان مرز صورت را مشخص می نماید.

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

جراحي پلاستيك پلكها

یکی از فوائد جراحی های زیبایی ایجاد حس اعتماد به نفس و جوانی است، و یکی از مهمترین اجزاء بدن در این رابطه چشمها هستند.

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

جراحی زیبائی شکم (ابدومينوپلاستي)

مراجعه كننده گرامي مطالب ذيل حاصل تجربه جراحي هاي زيبايي و صحبت با بيماران و تجربه جراحان بزرگ است كه ممكن است براي شما هم مطرح شود.بنابراين لازم است شما و همراهانتان مطالب را خوب مطالعه نماييد و از آنها اطلاع داشته باشيد اگر در قسمتي نياز به توضيح داريد با پرسنل مطب تماس بگيريد يا در زمان مشاوره از پزشك خود سوال كنيد .

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

بزرگ کردن سینه (پروتز سینه)

بزرگ کردن سینه یکی از شایع ترین عمل های جراحی زیبایی مورد در خواست بانوان است. این فرایند شامل عمل جراحی است که پروتز های مصنوعی برای افزایش اندازه و بهبود شکل سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

کوچک کردن سینه

وزارت بهداشت و درمان برای اعمال جراحی زیبایی تنها یک رشته راه اندازی کرده است که آن هم فقط رشته جراحی پلاستیک است این رشته فوق تخصص بوده و ما رشته ای با عنوان تخصص جراحی پلاستیک نداریم لذا اگر می خواهید عمل زیبایی کنید باید جراح شما فوق تخصص جراحی پلاستیک داشته باشد و تخصص جراحی پلاستیک نداریم.

اطلاعات بیشتر نمونه جراحی ها

سوالات، پیشنهادات، انتقادات و پیام های خود را برای دکتر فاضلی ارسال نمایید

مطالب ارسالی شما به صورت خصوصی شخصا توسط دکتر شهرام فاضلی مطالعه شده و سایر پرسنل امکان دسترسی به آن ها را ندارند.

ارسال پیام
Go Up